| ZACat99 a întrebat:

Am o problema maicamea a spus ca imi v-a da 500 lei sa imbunatatesc calculatorul(la sfarsitul anului scolar...)

Pc-ul meu(acum)

AMD Sempron +3000
Asus M2V-TVM (placa are si grafica integrata)
512 MB RAM

As cam dori sa cumpar o placa video pana in 250-300 lei dar care se incadreaza la configuratie si bani!?!?!?!?!?!?!?!?!

Legat de RAM imi voi cumpara eu 2 gb ddr2...

Si cam ce jocuri imi vor merge pe noul sistem,va rog raspundeti!

Daca vreti sa spuneti:I-ati frate alt pc si alte chestii legate de faptul ca sa imi iau alt pc,NU v-a deranjati sa mai raspundeti!

Răspuns Câştigător
| o0OBlackO0o a răspuns:

Ai destui rami iti va mergewinking

5 răspunsuri:
| o0OBlackO0o a răspuns:

Poti iti merge Fiesta, Shaiya, fifa 10...etc

| ZACat99 explică (pentru o0OBlackO0o):

Ai putea sa imi dai un link cu o placa video pana in 300 lei pentru pc(sa fie destul de buna/performanta)si sa se potriveasca

| o0OBlackO0o a răspuns:

Nume tau in joc:
Numele inculpatului:
Dovada reclamatiei:
Pedeapsa ceruta:

| ZACat99 explică (pentru o0OBlackO0o):

Bun raspunsul, iti voi da fundita, dar cand vreau sa vad daca jocul imi merge la System Request(sau cum se zice)are de a face si cu procesorul? de ex am placa asta si 3-4 gb ram imi va merge gta 4(nu cred...)oricum iti dau funda

| o0OBlackO0o a răspuns (pentru ZACat99):

Ai destui rami iti va mergewinking