| cristiano2000 a întrebat:

Am Windows 7 si vreau sa instalez Windows 8. Problema este ca am 2 partitii in plus in afara de partitia C si nu as vrea sa le pierd. Exista vreo modalitate de a instala Windows 8 fara a pierde cele 2 partitii? Ofer FundaVOT

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur. Se cheama "backup, ca sa fii sigur ca nu pierzi nimic" si "ochii mari la instalare".
P.S. Nu, nu vrei sa instalezi W8. Daca vrei, atunci esti gay.

| cristiano2000 explică (pentru KodrutZ):

De ce as fi gay?laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru cristiano2000):

Fiindca trebuie' sa fii un pic cu pluta sa renunti la W7 si sa instalezi prostia aia de W8.