| Ker0s3x a întrebat:

Dati-mi si mie un metin clasic pvm-pvp, sa nu treaca ratele de 400 si nici sub 150, cu posedate si d-astea, nu iteme extravagante si modificate, lv max sa nu treaca de 127.

Cel mai important: Sa nu aiba 6/7 (nici macar din donatii), moduri si sa fie cat de cat populat

Fundita!

14 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Site : http://www.metin2amazon.com/

Rate:PVM-PVP
Experienta: 350%
Yang: 300%
Obiecte: 300%

Poze NPC:
http://imageshack.us/photo/my-images/824/negustordiverse.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/829/armeeq.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/51/armuri.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/820/negustorediverse.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/823/upgrade2i.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/832/upgrade1.jpg/

Evolutii: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nzgbHeJ9apc
Lv maxim pe server 127
Bonusuri de tip: 2000 PV, 15 sabie/pumnal etc., 10 critic, patrundere etc., 12 STR, INT, etc., si intra foarte bine.
Pietrele sunt toate+4 si se gasesc la magazinul general
Client este tradus 100% in romana
Dispunem de 4ch, pe care v-a puteti sparge capetele
In Item-Shop gasiti iteme care se pot face si pe server.
Frizuri si carti la invatatori.
Depozit portabil disponibil de la lv 1.
Inel de teleportare este implementat.
Marmura Binecuvantata se dropeaza in cufere.
DT modificat (Reaper+Moartea albastra).
Cand faci lv 99, primiti 1, 5kkk Yang!
Respawn Vrajitoarea de Gheata la inceputul v4 (aceasta dropeaza otele, arme de 65, bijuterii+7).
Catacomba Diavolului implementata, Azrael dropeaza arme de 75, coifuri de 60, sigili, lingouri, etc
Respawn Generalul Younghan in ultima camera din v4(acesta dropeaza cheile rasucite).
Toate misiunile biologului traduse in romana, recompensa si sarcini ca pe oficial. Timpul de asteptare este de 3 ore.
Dansul Gangnam Style Implementat care este pe butonul aplauze. (Distractie Maxima )
Animalele de calarit pica la mobi in v3/v4 de 10 Minute, Iar cele de 480 ore le dropeaza Beran Setaou
Posedatele cu fum, bule si valori exact ca pe oficial.
Beran Setau il gasiti in camera de cristal(acesta dropeaza arme de 75, coifuri de 60, Otele, arme de 65, bijuterii+7, coifuri+7, scuturi+7, gheare,balante,sigili)
Npc Loterie
Serverul este tradus in romana 100%
La inceput primesti cal lv 11 + Chemare 10 Pct
Nivelul calului, il poti urca de la Grajdar.
Staful este foarte prietenos.
Nu exista bonusuri 6/7.
Nu exista iteme modate.
ItemShop (orice server de durata are nevoie de un itemshop cât de cât. )
Avem mounturile implementate. La inceput ve-ti primi level 1 + 1kk+ iteme de level1+9,mantii,si restul.
Donatiile,probleme, se fac la id-ul contactmetin_amazon
In item shop se vor cumpara iteme, epice, arme, armuri si multe altele ce se pot face in joc.
Beneficiati de Inel Block-EXP (Inelul flamand), care va ajuta foare mult la farmat.
Toate costumele si noile frizuri implementate.

| Ker0s3x explică (pentru FemeiaPisică):

Imi pare destul de frumos, dar o problema: nu merge sa downloadez, zice ca e fisier inexistent..cum fac sa downloadez? iti dau tie fundita daca imi zici

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Ker0s3x):

Iti da eroare cand deschizi autopatcher-ul sau cand downloadezi nu iti apare nimic din cauza ca iti sterge antivirusul?

| Ker0s3x explică (pentru FemeiaPisică):

Pai diseara nu mi-a mers, am incercat acum si a mers.Dar, ai zis tu mai sus " il sterge antivirusul "
Ce legatura are? e cumva vreun virus?:O

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Ker0s3x):

Nu, nu este un virus. Majoritatea clientelor de metin care contin ''metin2client.bin'', antivirusul le depisteaza ca fiind un virus. Este din cauza continutului acelui fisier pe care unele antivirusuri le sterge pentru ca le considera ca fiind infectate.
Nu te alarma, nu dauneaza calculatorului.

Succes la joc!

| as12 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Super metinu merita incercat

| Cosmi_Cosminutzu_1998 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Bianca imi place foarte mult metinul zi-mi te rog numele tau

| Saizu_Cristian_1998 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Mie nu imi merge!

| MihaiGe a răspuns:

Metin2 mondial, este foarte tare.

| kilio8990 a răspuns:

Incearca metin2loa(land of angels)

| danimare a răspuns:

Http://www.metin2arena.info/ uitate e tareeee

| Metin2Remix a răspuns:

Intra pe Metin 2 Remix este foarte tare te astept Surexx pe joc daca ma cauti

| lutu_6090 a răspuns:

Metin2 as:
sirius cea mai mare arma si posedata armura lvl max 99 mod pvp-pvm sper sa iti placa happy

| lutu_6090 a răspuns:

Metin2 ASH:http://metin2ash.tk/
lvl max 99, arme epice:sirius, sfanta etc...
armuri:posedata
sper sa va placa;)