| Ker0s3x a întrebat:

Dati-mi si mie un metin clasic pvm-pvp, sa nu treaca ratele de 400 si nici sub 150, cu posedate si d-astea,nu iteme extravagante si modificate, lv max sa nu treaca de 127.
Cel mai important: Sa nu aiba 6/7 (nici macar din donatii), moduri si sa fie cat de cat populat
Fundita!

3 răspunsuri:
| xSkoNx a răspuns:

Man incearca www.metin2x.ro indeplineste aproape toate conditiile si e destul de misto parerea mea :D fundita daca iti place

| Ker0s3x explică (pentru xSkoNx):

Domane,am pus intrebarea asta de 2 ori si tot imi raspundeti cu Metin2xstraight face
Scrie acolo ca nu trebuie sa aiba 6/7...