| Ker0s3x a întrebat:

Imi da si mie cineva un metin clasic pvp-pvm adica fara nu stiu ce iteme modificate si d-astea... ceva gen AnticMT2.
Sa fie populat, lv max sa nu treaca de 127 cu ratele 200-300.
Si cele mai importante lucruri : sa nu fie 6/7 sau moduri si sa fie populat cat de cat sv.
Fundita

10 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Metin2 Earth. Armele noi se pot lua decat de pe site.

| 404namenotfound a răspuns:

Metin2x. Server roman, PVP - PVM, level max. 99, rate de 150.

| Ker0s3x explică (pentru 404namenotfound):

Are 6/7, am zis clar ca nu vreau sa fie cu 6/7

| 404namenotfound a răspuns (pentru Ker0s3x):

6/7 se pot lua doar de pe site, asa ca nu au decat cei care doneaza.

| Ker0s3x explică (pentru 404namenotfound):

Pai tocmai de asta, nu am de gand sa bag bani in jocuri, deci... daca poti sa imi zici altul>?

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

SAll iti recomad!
Metin2BlackDevil Official!
e foarte tare iti voi lasa linkul de downlaod si de register in curand!
Funda?

| Ker0s3x explică (pentru XxBoYxXxIoNuTxX):

Pai,daca imi lasi link-urile iti dau funda.

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns (pentru Ker0s3x):

Nu mai gasesc linkul baga-ma la mess si til trimit eu! andrei.rares34 sau la skype robert.ionutz1

| cametome7 a răspuns:

Sall cred ca cel mai bun ar fi metin2 fun :lv max 99 are king de lv 98 king de lv 95 arme de lv 98 si 95 pose siriusuri etc..Eu zic ca merita sa joci