| ionutcool a întrebat:

De ce nu-mi merge call of duty 1 pe calculator am 700mhz 512 ram 64 placa video geforce si zice ceva de opengl si nu inteleg ce ce nu merge voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ponce a răspuns:

Teo, el vrea sa joace CALL of DUTY 1 nu 3 :)! http://resboiu.wordpress.com/tag/call-of-duty-1/. Pe tine procesorul nu te avantajeaza, rami sunt destui!

| ionutcool explică (pentru Ponce):

Ok si din cauza procesorului zici tu ca nu imi ruleaza?

| ionutcool explică (pentru Ponce):

Ai putea sa imi sugerezi nuste jocuri pentru config asta? nu conteaza ce jocuri mersi

5 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Tu cu 512 ram vrei sa joci call of duty? uite aici cerintele minime pentru joc http://kat.ph/......65735.html

| sTeFaNvL a răspuns:

Nici mie nu imi merge si am Intel celeron 2.53 768rami placa video nVIDIA geforce 2 de 32mb >>

| Rapaila_Aurelian_1999 a răspuns:

Pai nici mie nu imi merge si am procesor AMD sempron 1.6 ghz, paca video nVIDIA ge force fx 5200 128mb, 1gb ram.Nu stiu de ce nu imi merge, apare o eroare foarte lunga:
your video card appears to be missing one or more features required to run Call of Duty...