| petrut00 a întrebat:

Mi-am descarcat un joc si cand vreau sa-l instalez zice ca nu am destula memorie video.Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Trebuie sa cumperi placuta de ram pentru ca nu ai destul loc pe a ta.

| FanCS a răspuns:

Trebuie sa mai pui Placuta de Ram sau daca nu mai loc pe placa de baza cumpara alta.

| KodrutZ a răspuns (pentru FanCS):

Stai jos, ai DOI! Memorie video, nu RAM!
Petrut, e cam nasoale, iti trebuie alta placa video, eventual sa aloci mai mult pentru video onboard, daca nu ai placa dedicata.

| Laur3ntiu90 a răspuns (pentru FanCS):

"pacutele de ram" nu au nicio treaba cu memoria video. Am avut si eu o problema de genu pe o placa video de128 mb cu memorie 700mb pe 2gb de ram(cu toate k nu are treaba rami)

| petrut00 explică (pentru KodrutZ):

Bun deci eu nu am zis in intrebarea mea de nici-o memorie RAM si am zis memorie video...si da mi-am dat seama ca trebuie sa imi cumpar alta placuta video

| KodrutZ a răspuns (pentru petrut00):

Tu nu ai zis, au zis desteptii astia de au raspuns si se dau mari specialisti.

| Laur3ntiu90 a răspuns:

O placa video mai mare si mai performanta happy logic

| Laur3ntiu90 a răspuns:

O placa video mai performanta, de cat ai placa video acum?