| GiGiSaN21 a întrebat:

Hi TPU, am un calculator cu Windows XP, 1GB RAM si placa video Nvidia GeForce 8400 GS. Ce jocuri bune as putea sa joc, mi-ar merge GTA IV?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum depinde si de procesor( nu ai mentionat) dar daca ai dual core 1.60, 2.60(minim) iti merge fara discutie si as putea adauga:Batman Arkham City, Kane and lynch 2, just cause 2, saints row the third, dead space 2, ridge racer unbounded, nfs the run, cod mw 3 si multe altele care merg fara indoiala! Ps:Nu schimba windowsul pe asta o sa iti mearga toate jocurile gta iv nu merge pe vista si xp este cel mai bun windows la ora actuala! Bafta!

| EdiT a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti culmea ma! Peste cativa ani Microsoft nu va mai oferi suport pentru WinX***ca ai minim 3 GB ram alege win7.Plus ca pe Win7 merg mai multe jocuri.

| GiGiSaN21 explică (pentru EdiT):

Am doua calculatoare dintre care unul are XP tongue.

7 răspunsuri:
| karelo a răspuns:

Da dar daca ai procesor bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pricepi ma tu? Pana in 2014 windows xp va fi cel mai bun!

| EdiT a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai bunlaughing. BattleField 3 de exemplu nu merge pe WinXP, jenialule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma da el nu poate rula pe win7 battlefield 3!