| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge pe acest Laptop Fujitsu Siemens Ah512

Gta 4

Procesor:Intel(R) Celeron(R) CPU B830 1.80 GHz 2.40 GHz

Ram: 4 GB

Video Card: 64 Mb

Placa Video:1, 7 GB

2 (CPUS) Nucleie

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu

| Intruder19 a răspuns (pentru XXdenisXX84):

Daca tie iti place sa joci pe 800x600 cu totul pe low si sa iti mearga sacadat e treaba ta.

| CPAElites a răspuns:

Dabia ruleaza GTA San Andreas...si tu te astepti sa-ti ruleze GTA 4?

| XXdenisXX84 a răspuns (pentru CPAElites):

Hahaha! W e gta sa andreas eu jucam pe un comp foarte foarte vechi si tu imi zici canu merge eu joc gta 5 la setings graphics low gta 4 am jucat

| CPAElites a răspuns (pentru XXdenisXX84):

Nu stii sa minti bro rolling on the floor
Tigaie de laptopwinking

| XXdenisXX84 a răspuns (pentru CPAElites):

WE Ia zi procesorul tau nu nu miti amusa mai zici ca ai Intel core i7 sau i5 i3

| CPAElites a răspuns (pentru XXdenisXX84):

Am un Quad Core Q9505...
La tine conteaza procesorul? =)
Placa video conteaza in gaming happy Eu am GTX 750 TI si duce GTA 5 cu setarile date pe Mediu spre High +40 fps-uri.

| XXdenisXX84 a răspuns:

Bine eu fac un video cu gta 4 si vil trimit la setings hight va arat procesorul ram tot