| XXdenisXX84 a întrebat:

Laptop Fujitsu Lifebook AH512 Merge Gta 5
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU B830 @ 1.80 GHz (2 CPUs) ~ 1.8 GHz
Placa Ram: 4096 MB :
Placa Video: 1700 MB 64 MB
Diskurile: D(405 GB) C(60 GB)
Spatiu de Stocare 500 GB
Windows 7 Profesional dar am avut windows 10
Gta 4 si Gta 4 Liberty City mie mi-a mers la setari erau very hight 1366 X768 (32 bit) (60 Hz)
Uitativa la un video ce procesor are si i merge gta 5
https://www.youtube.com/watch?v=Z6zYtEHhXC8

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Scrie clar acolo, in descrierea ta : "Celeron(R) CPU B830"
Numai de aici iti dai seama ca nu o sa iti functioneze bine deloc.
In acel filmulet, acel om are un i5 4005u, care, intr-adevar are frecventa de 1.7 GHz dar totusi, este un i3.
Tu la acest laptop ai Celeron, cel putin asa spune in descriere, nu are cum sa iti functioneze bine deloc.

6 răspunsuri:
| XXdenisXX84 explică:

La mine e core I5

| CPAElites a răspuns (pentru XXdenisXX84):

Acum ai i5?
Pentru GTA 5 iti trebuie i13!

| CPAElites a răspuns (pentru CPAElites):

Daca vrei gta 5 iti cumperi procesor i13 happy

| XXdenisXX84 explică (pentru CPAElites):

Tu esti prost
Nici nu este I13
Deaba a aparut I7 procesor dar tu I13

| CPAElites a răspuns (pentru XXdenisXX84):

happy
Am glumit ma.
Sa inteleg ca acum ai procesor i5? happy nu mai ai "Intel(R) Celeron(R) CPU B830 "?

| XXdenisXX84 explică (pentru CPAElites):

Nu si acuma mi-am instalat gta 5 si merge foarte bine

| SilviaDulcik a răspuns (pentru XXdenisXX84):

Scrie clar acolo, in descrierea ta : "Celeron(R) CPU B830"
Numai de aici iti dai seama ca nu o sa iti functioneze bine deloc.
In acel filmulet, acel om are un i5 4005u, care, intr-adevar are frecventa de 1.7 GHz dar totusi, este un i3.
Tu la acest laptop ai Celeron, cel putin asa spune in descriere, nu are cum sa iti functioneze bine deloc.