| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge pe acest Laptop Fujitsu Siemens Ah512
Gta 5
Procesor:Intel(R) Celeron(R) CPU B830 1.80 GHz 2.40 GHz
Ram: 4 GB
Video Card: 64 Mb
Placa Video:1, 7 GB
2 (CPUS) Nucleie
Uitati la acest video imerge gta 5 la un prieten
https://www.youtube.com/watch?v=NjJM9sqSt5c

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ha, ha. HA! Vise, puisor, vise.

| bogdan324 a răspuns:

Lol,jocul ala are nevoie de procesor calumea(minim un dual core potent cu 4 threaduri si frecventa de 3. 0Ghz sau mai mult, aici ma refer la i3-urile de desktop-uri sau variantele mobile de i3, i5, i7 din seria ULV, totusi recomand un i5 quad core), minim 8gb ram, si o placa video dedicata low-medium cu 1gb vram(2 daca vrei sa mai cresti detaliile) ca sa iti mearga stabil in vreo 30-40fps,pe laptopul ala nu ai nicio sansa sa duci acel joc fara sa iti omoare ochii

| XXdenisXX84 a răspuns (pentru bogdan324):

Ba la mine procesorul are Duol core

| AndreiSaigo a răspuns:

Nici o sansa.Nu incerca pentru ca e posibil sa ramai fara placa video.

| XXdenisXX84 a răspuns (pentru AndreiSaigo):

Mi-am cumparat jocul in PC si vad cami merge la setingss graphigs este low
imi arata verde linia ca am 1.7 gb nu stiu ce spuneti voi dar putin va cred pentru ca gta 5 e foarte puternica

| bogdan324 a răspuns (pentru XXdenisXX84):

Pariu ca dupa prolog(misiunea cu zapada), ai un lag imens