| Papp_Francesca_1976 a întrebat:

Imi poate da si mie cineva un link cu hack pentru my talking angela gratis și pentru IOS? Mersi!

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cauta in iTunes sau AppStore "Talking Angela si iti va aparea versiunea gratuita.

| Papp_Francesca_1976 explică (pentru RareşTPUro):

Ma refer la hack-uri ca sa ai bani si diamante nelimitate

| RareşTPUro a răspuns (pentru Papp_Francesca_1976):

Din pacate pe iOS nu exista asa ceva... Toate aplicatiile din AppStore si iTunes sunt verificate de cei de la Apple in momentul cand producatorul solicita bagarea aplicatiei in AppleStore. Daca este continut ilegal sau de tip trisare, Apple nu le accepta. Asa ca nu este hack, doar jocul in sine.