| anonim_4396 a întrebat:

(JOCURI PE CONTROLER IN CAZ CA NU CITITI TOT!)Vreau sa imi ziceti niste jocuri faine, usoare de jucat si pentru un pc low! Maine vreau sa imi cumpar controler si nu prea stiu ce sa joc.tin sa mentionez ca o sa fi-e a doua mea oara cand pe controler asa ca vreau ceva usor(prima oara am jucat fifa 14 la un verisor dar nu stiam eu sa ma joc)

Răspuns Câştigător
| KKTGRS a răspuns:

Sigur fifa, si eu recomand nfs.Multe titluri de nfs o sa-ti mearga, dar trebuie sa te obisnuiesti cu controller-ul.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Niste specificatii la pc?

| Alin1423 a răspuns (pentru Wr3nch):

Intel(R) Core(TM) i3-3110M CPU @ 2. 40GHz
AMD Radeon R5 M200 / HD 8500M Series
Intel(R) HD Graphics 4000(placa integrata de la procesor)
4 GB Ram