| tFFk a întrebat:

La 4story dupa ce intr-u in el ma loghez imi aleg caracterul si intr-u stau 5 secunde si dupa imi zice ca s-a pierdut conexiunea... stie cineva dc?

4 răspunsuri:
| Life4Fun a răspuns:

Daca ai putea da mai multe detalii in ce zi ti se intampla asa si intre ce ore...ca s-ar fi putut sa fie mentenanta.Sau sa fie de la netu tau.

| tFFk explică (pentru Life4Fun):

Deci intr-u si vad toti playerii in jurul. ma plimb putin si dupa ma scoate si imi zice ca s-a pierdut conexiunea

| Life4Fun a răspuns:

Cel mai sigur...cred ca ai probleme cu netu altceva nu are ce sa fie

| tFFk explică:

Deci l-am tras de cateva zile si mereu imi da la fel straight face si cand intr-u pe caracter vad toti playerii straight face doar pe mine ma scoate dupa 5 sec...