| Sprike a întrebat:

love struck Eu joc minecraft de 2 ani si sunt bun, adica in sensul ca : stiu ca construiesc, gasesc dimante, si multe altele deci pe scurt stiu sa-l joc.
Dar intrebarea este:
Exista fantome in mc? nu ne referim la herobrine!
ca am o casa in copac mare si 5 etaje frumoasa si cand am coborat de la enchant mi s-a parut ca am vazut o umbra care fugea P.S NU AM INSTALAT HEROBRINE MOD E MC CURAT LUAT DE PE MINECRAFT.NET

6 răspunsuri:
| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Nulaughing) sigur era umbra ta sau a unui obiect.stai linistit in mc nu sunt fantome decat gast

| Mariandarius a răspuns (pentru Nebun_Cris_1994):

Si Herobrine, mai ales Herobrine! sad

| Boss_Cris_1995 a răspuns (pentru Mariandarius):

Hei eu sunt Nebun_Cris_1994 cu alt cont vreau sa-ti spun ca herobrine este un mit ca isprahel sau ca miturile ca poti ajunge in void cu ajutorul unui tarnacop 10 pe survival...

| Mariandarius a răspuns (pentru Boss_Cris_1995):

Stii ca ghastul ne este o fantoma, nu? E ghast nu ghost! Ghastul e un monstru!

| Boss_Cris_1995 a răspuns (pentru Mariandarius):

Intr-un fel, da...si nu.Nu este o fantoma care "bantuie" dar seamana ca o fantoma...

| SUPERB111 a răspuns:

Sigur ca nu sunt.Din cate stiu eu pot sa existe zombi! Dar daca ai terasa si sniper cu acel laser adica cel care face punctul rosu poti sa-ti dai seama ce a fost.