| Alex714 a întrebat:

La multi TPU.Am o problema cu Far Cry 3, cand intru imi el(prin farcry3.exe) imi apare o eroare care zice : "The application failed to intitialize properly(0xc0000142).Click on OK to terminate the application.
Si daca intru prin farcry3_d3d11.exe imi apare :"The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll".

Cum as putea scapa de erorile astea?
Dau funda.

4 răspunsuri:
| Conner a răspuns:

Buna e o problema cu cracku, incearca altul si eu mai patesc asa

| Alex714 explică (pentru Conner):

Am cautat pe net si am gasit altele diferite dar sunt din astea cu surveyuri si toate porcariile alea si nu pot sa le iau, ai putea sa ma ajuti cu un link?

| Conner a răspuns:

TPU nu ma lasa sa iti dau link scuze frate zice ca e piraterie...

| Alex714 explică (pentru Conner):

Da-mi add la thekid_28...Imi dai acel link pe mess...