| StillXo a întrebat:

Laptop ACER Aspire 5541G-322G32Mnbs, AMD Athlon II X2 M320 2.1GHz, 15.6", 2GB, 320GB, ATI Mobility Radeon HD 4570, Linux
. Tip procesor: AMD Athlon II X2
Model Procesor: M320
Frecventa procesor (GHz): 2.1
Diagonala ecran (inch): 15.6
Memorie RAM standard (GB): 2
Tip HDD: SATA
Capacitate HDD (GB): 320
Unitate optica: DVD-Super Multi
Procesor grafic: ATI Mobility Radeon HD 4570
Sistem de operare: Linux
Greutate (kg): 2.7
Model: LAPLXPQC0C005
Vreau sa imi iau un laptop care sa duca ceva jocuri si as vrea sa va dati cu parerea cam ce jocuri ar merge pe laptopul acesta...sa stiu sa nu fac o alegere proasta dau funda pentru cele mia bune rapsunsuri

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti merg Jocurile mici si Jocuri medii - la rezolutie mica! Tu cu 1.400 de lei vrei Laptop de jocuri? Un laptop de gamming costa cel putin 1000$ fara glume. E bun laptopul pentru jocuri online si jocuri mici ->doar atat!
Bafta!

| StillXo explică (pentru neluL):

Aha am cam inteles nu vrau neaparat pentru gaming numa vreoiam sa vad si eu cam ce ar poate multumesc mult