| alexRE a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul asta?

http://www.altex.ro/laptop-acer-aspire-5541g-322g32mnbs- amd-athlon-ii-x2-m320-2-1ghz-15-6-2gb-320gb-ati-mobility -radeon-hd-4570-linux

Intentionez sa-l iau la vara cand o sa am bani.

Voi ce ziceti? Fac alegerea corecta, tin sa mentionez ca am un buget limitat in care intentionez sa ma incadrez maxim 1300!

Merg jocuri ca crysis sau mai noi pana in 2010? Nu ma prea pricep, sunt un noob!:))

2 răspunsuri:
| aly19223 a răspuns:

E super!

| Wasaoosky a răspuns:

Laptopul e chiar bun, si sistemul de operare e bun...cred ca iti vor merge jocurile big grin