| alexRE a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul asta?
http://www.altex.ro/......4570-linux
Intentionez sa-l iau la vara cand o sa am bani.
Voi ce ziceti? Fac alegerea corecta, tin sa mentionez ca am un buget limitat in care intentionez sa ma incadrez maxim 1300!
Merg jocuri ca crysis sau mai noi pana in 2010? Nu ma prea pricep, sunt un noob de aia si intreb!

2 răspunsuri:
| Robertutzuu a răspuns:

1 Nu trebuie sa te jignesti singur.
2 Pagina care ai dato nu functioneaza.
3 Daca laptopul pe care intentionezi sal cumperi il folosesti mai mult pentru scoala... foldere muzica etc e bun si mai slabut. Daca vrei sa joci orice joc fara probleme gen fifa 2012, gta 4, etc. nu e bun.
5. Poti sa scrii ce performante arehappy adica memori rami, procesor la cat lucreaza si ce tip ( dual sau simplu)
placa video.

| ExtremaZilei2 a răspuns:

Eu zic ca sa tragi cand ai timp o fuga pana la altex si sa te informezi sa iti spuna ei parerea lor si ce laptop este mai bun in bani pe care ii ai. big grin