| Marius1902 a întrebat:

Ma ziceti-mi si mie va rog cel mai tare metin2 cu rate 1000% in sus la toate, itm misto, evoluti kinguri, arme legendare.Dar vreau unul la care sa nu ma plictisesc intr-o zi si gata, vreau unu care sa-l joc minim o luna.Sa fie foarte misto si gm, sga, vip etc prietenosi.Si bonusurile sa fie bune. ajutati-ma va rog!
Dau Funda+Vot celu-i mai bun metin2 zis!

Răspuns Câştigător
| Hazer a răspuns:

Hot Style Metin2, Apollo Metin2 ( Rate 150% dar cresti perfect ) RevoMondial Metin2 e THE BEST! La lvl 110 inca cresti v2 happy Rate 1000%, la shop de arme sunt arme de lvl pana-n 150 +9 si la ala de armuri la fel. E foarte misto, evolutii si multe altele! Iti urez multa bafta, salut!

| Marius1902 explică (pentru Hazer):

Ms mult vr sa fim prieteni pe TPU?

| Marius1902 explică (pentru Hazer):

Da-mi si site te rog site de la RevoMondial Metin2 plzz ca nu gasesc!

| Marius1902 explică (pentru Hazer):

Nu merge site nu mi-l mai da!

| Hazer a răspuns (pentru Marius1902):

Da.