| lory_6999 a întrebat:

Merita sa cumpar acest calculator? Link : http://www.cel.ro/......gb-win8-l/

4 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Daca vrei pentru Gaming iti trebuie o placa video mai mare.

| lory_6999 explică:

In mare il vreau pentru gaming, imi puteti recomanda un pc pentru gaming?

| MariuX a răspuns:

Da
E destul de foarte bun big grin big grin big grin happy
Merita sa il cumperi, de nu...
Vad ca are totul foarte bun pe acolo
Are si 64 bit
Eu ti-l recomandwinking
Nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns (mentionat si de TPU)

| bossu2003 a răspuns:

Haide sa iti explic ceva happy Daca vrei pentru business e foarte bun happy Daca vrei pentru gaming nu este chiar asa de bun pentru ca trebuie sa iti iei o placa video de cel putin 512 mb happy ca sa fie bun si pentru gaming! happy Funda? smug