| Hori12 a întrebat:

Http://www.cel.ro/......gb-win8-l/
Asta are 4gb placa video

SAU

http://www.cel.ro/......gb-win8-l/

asta are 2gb placa video

Care sa mi-l iau? DAU FUNDA VA ROG

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nici unul, ambele sint niste cacaturi la suprapret. Dai bani pe asa ceva doar daca esti EXTREM de bou. Nu un pic prost, ci EXTREM de bou. Uite in mai putin de 6500 RON configuratie de bun simt - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1342933/
Ce avem noi aici? Acelasi procesor ca rahatul ala al doilea de ROG, 32 GB RAM, SSD 240+HDD 2 TB, sursa de calitate, placa video silentioasa si potenta, cooler procesor silentios si eficient. A, si mai ieftin cu citeva milioane bune, cit sa comanzi asamblarea gold de la garaj (daca nu vrei sa te distrezi tu cu asta acasa) si sa scoti o gagica la o pizza.

| KodrutZ a răspuns (pentru Hori12):

Aceasta pagina a fost mutata sau nu mai exista!
Da-i draq pe eMAG.

| Hori12 explică (pentru KodrutZ):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1343243/
Asta e am uitat de cooler

| KodrutZ a răspuns (pentru Hori12):

Mai scump si mai slab ca ce am facut eu. De ce?

| Hori12 explică (pentru KodrutZ):

De ce?

| KodrutZ a răspuns (pentru Hori12):

De ce arunci banii pe o serie K si castrezi tot in rest? Ce ai de gind sa faci cu el si nu se descurca un 4790? De cooler care nu incape in carcasa sau petarda aia de hard disc nici nu mai aduc aminte...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportul calitate/pret e prost. Nu merita sa achizitioanezi nici unul din alea doua. E mai convenabil sa-ti faci un PC pe componente.