| LoCo10 a întrebat:

Mi-am instalat fifa 2012. si cand joc un meci are lag cat casa..imi merge in poze am avut windows xp si acum am windows 7 si tot cu lag merge...un raspuns va rog.dau fundita.happy

Răspuns Câştigător
| horysk8 a răspuns:

Pai depinde de calculatorul tau nu de windows daca ai calculator slab nu o sa iti mearga mai bine spune-mi aicia datele de la pc-ul tau adica
RAMI
PLACA VIDEO
PROCESOR
si eu o sa iti spun daca iti merge

| LoCo10 explică (pentru horysk8):

Rami:2.00 gb
placa video:ati radeon hd 3400 series ...memorie:1276 mb
procesor :amd athlon(tm) 7550 dual-core processor 2.50 GHz

| horysk8 a răspuns (pentru LoCo10):

Mda iti merge asa din cauza procesorului pentru ca trebuie sa il ai de 2. 80GHz de aiahappy sper ca te-am ajutatwinking

| LoCo10 explică (pentru horysk8):

Si ca sa il am de 2.80 trebuie sa imi cumpar cv?
sau ce trebuie sa fac?

| horysk8 a răspuns (pentru LoCo10):

Da trebuie sa iti cumperi procesor de 2.80 dar nu este ieftin in jur la vreo 200-300lei poti gasi la ori ce magazin de reparat calculatoarebig grin