| Wo0zyEX a întrebat:

Mi-am luat de curand jocul FreeJack de la GamerKraft si mi l-am instalat....Si mi se deschide launcher-ul se incarca si dupa imi apare Acces Denied.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| alexcoman34 a răspuns:

Fie fisierul este 'in use' (e folosit de sistemul de operare sau de alta aplicatie) fie e intr-o locatie unde ai acces restrictionat. Daca e utilizat de o aplicatie inchizi aplicatia si il copiezi. Sanse mai mari ai daca pornesti Windows in Safe Mode cu utilizatorul Administrator. Pentru asta apesi in mod repetat F9 in timp ce se incarca sistemul de operare. Succes
Daca nu merge ia-ti un alt crack Bafta!

1 răspuns: