| AIeXxX a întrebat:

Mi-am schimbat grafica in Cs GO, aveam grafica setata la mediu, iar eu am setat-o la minim. In timp ce schimbam grafica, am mai vazut niste chestii, gen nucleie blah blah blah, si am mai schimbat pe acolo cate ceva chiar daca nu stiam ce fac acele setari, incercam sa dau toata grafica la minimal. Deci, am setat-o asa cum am crezut mai bine si am salvat. Si s-a inchis CS:GO. Iar cind il porneam, el se deschidea si inchidea de mai multe ori, si-mi scrie failed to create D3D divice.
Am sters jocul si reinstalat de 3 ori, si nimic, tot asa face. Mai demult un prieten de-al meu mi-a facut grafica la nivel normal ca sa pot juca Cs:Go si mergea totul bine, apoi grafica s-a resetat la mediu, si acum dupa ce am umblat eu se intimpla asta.
Uitati si un video, ce se intimpla cand aprind Cs:GO:

https://www.youtube.com/watch?v=wXtZwzXxhU4&feature=yout u.be

P.S: in vide-o nu arata cum se stinge si se aprinde ecranul.

3 răspunsuri:
| AIeXxX explică:

Am rezolvat problema

| CataSimaSima a răspuns:

Add me skype : c4tasim4

| AIeXxX explică (pentru CataSimaSima):

Mersi ca ma ajuti ti-am dat add