| emilia25 a întrebat:

Minecraft este cel mai cunoscut joc. Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| theeternal a răspuns:

Doamneee, cat am jucat si eu jocul ala. E foarte addictive si te prinde repede chiar daca la grafica sta foarte prost (paradoxal, asta e unul din farmecele jocului).
Am jucat doar single player si stateam ore in sir sa-mi fac casa, sa-mi craftez armuri, sa caut intrari in catacombe in "mine" etc.

Pe scurt, MERITA JUCAT. Daca poti sa joci in retea cu cativa prieteni, e si mai bine.

7 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Minecraft e pe locul 2, cel de pe locul 1 e ceva sport records.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-a interesat niciodata

| Quickyy a răspuns:

Cel mai cunoscut joc e League of Legends baaa

| Free007 a răspuns:

Minecraft nu este chiar ce-l mai cunoscut joc, dar se afla printre ele.
Este foarte creativ si distractiv.
Daca ai cu cine juca iti recomand sa joci multyplayer, ii mult mai distractiv asa.

| 김대중_김대중_1990 a răspuns:

Daca esti fan a jocurilor si ai indemanare la jocuri ti se pare simplu Minecraft. Cat despre parerea mea eu cred ca Minecraft e cat de cat frumos deoarece explorezi lumea " patratelelor " si bun pentru plictiseala + BTW - la un moment dat te plictisești de el+ happy. Si cele mai cunoscute jocuri sunt : Minecraft, Counter strike, si League of legend. happy

| Mrrrr12 a răspuns:

Nu nu e cel mai conoscut cel mai cunoscut e metinu si dupa minecraftul

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Mrrrr12):

Cel mai cunoscut e cs-ullaughing