| NinjaEddy02 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Minecraft?

Răspuns Câştigător
| Sinhd a răspuns:

Minecraft este un joc de supravetuire si concentrare de a tari singur in pusti sau de imaginatie pe creativ
funda big grin

| NinjaEddy02 explică (pentru Sinhd):

Adevarat pe survival este de a supravietui si pe gamemode 1 te distrezi!

4 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Minecraft...
Este un joc destul de interesant in care iti poti gasi niste aptitudini / calitati. Are o grafica 3D destul de buna si este mai interesant decat Terraria care este 2D!
Fundaa? happy

| NinjaEddy02 explică (pentru Allinn):

Asa este in minecraft poti sa-ti faci o viata!

| V10r3lxD a răspuns:

Sincer mie nu imi place deloc are o grafica de tot ...si este foarte urat, plictisitor...eu te-as sfatui sa joci altcevahappy