| alexalex2001 a întrebat:

Nu mi se incarca patch-ul de la metin2 ro. L-am instalat si cand sa il pornesc se incarca pana la 33.3 si nu mai merge. L-am lasat mai mult de 3 ore si nimic a doua zi m-am trezit la 6 dimineata, m-am dus am aprins calculatorul am selectat patch-ul (m-am gandit ca se incarca). M-am culcat la loc. M-am trezit pe la 1-2 nimic.Nu mai stiu ce sa fac.
Plss Help.
Funda

Răspuns Câştigător
| DaNgeRu a răspuns:

Incearca sa intri direct.
Ai aici un starter gata facut http://hacks.wikiforum.ro/t20-starter-metin2-ro-tutorial
Ai nevoie de cont pentru download.

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

OK, se pare ca ai o problema tehnica. O sa iti zic ce mi-a zis si mie Grafix cand l-am intrebat ceva asemanator. Sterge din calculator toate fisierele cu metin2 ro. Sterge si fisierele care cu metine private. Da restart la pc. Dowloadeaza jocul si instaleaza-l. Da restart la pc. Intra in joc. Daca nu merge sa imi zici si o sa trimit un tichet sa vedem ce se poate face. Sper ca nu ai vreun hack, s-ar putea sa nu iti dea voie hack shieldu sa intri in joc.

| alexalex2001 explică (pentru William):

Nu merge Wiliam

| William a răspuns (pentru alexalex2001):

O sa vorbersc cu Grafix. Sa vedem ce zice el.

| alinuytza a răspuns:

Eu am alta problemacrying se incarca pana la 33.3la prima si la adoua de loc si in da ca am probleme cu remot

| iFerret a răspuns:

Problema asta o am si eu

| rychy a răspuns:

Nici mie nu imi merge o fi de la servar crying