| andrei8 a întrebat:

Am o problema.Pe Facebook o fata mi-a trimis o cerere de prietenie, dupa care i-am dat "nu acum" si i-am dat sa nu mai poata sa imi dea niciodata cerere de prietenie. Ce trebuie facut ca sa pot sa o am iar la prieteni. Din cauza asta nu mai pot sa ii vad profilul si orice comentariu al ei este disparut si nu il pot vedea.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai -> Persoane si aplicatii blocate si tu dai click pe -> Administrati procesul de blocare (e scris cu albastru). Vezi foto: http://i.imgur.com/UGjfk.jpg Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa o ai la prieteni)

2 răspunsuri:
| andrei8 explică:

Am inteles, dar din pacate nu imi da pe Facebook ca am pe cineva la lista de blocati... de aceea imi este asa de greu sa o scot de acolo. Daca poti sa ma ajuti mai bine bine daca nu iti dau funda acum.

| andrei8 explică:

Nu mi-a fost de ajutor din pacate dar ti-am dat funda happy