| Alexandra_1434 a întrebat:

Pe metin2 cum intri pe 2 caractere in acelasi timp? funda...

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Iti faci doua conturi si bineinteles un caracter pe ambele conturi, iar pe urma intri in joc pe un cont si pornesti iar Metin2 ca sa intri in joc cu celalalt cont. Daca calculatorul tau este destul de performant, merge sa ai pornit Metin2 de doua ori.

| GaBy97GaBy a răspuns:

Nu poti sa intri pe 2 caractere in acelasi timp poate 2 conturi pe un cont poti sa-ti faci 4 caractere. Deci daca vrei sa intri pe 2 conturi in acelasi timp intri in primul mai intri intr-un metin si intri in celalalt asa poti sa faci de mai multe ori dar asta depinde cat e de bun pc-ul tau sau netu'. Sper ca ai inteles.

| TheMO a răspuns:

Haide sa nu o mai lungim si sa trecem la subiect:Trebuie sa deschizi doua metinuri!big grin