| MrDude a întrebat:

Puteti sa imi ziceti o placa video buna gen nVIDIA geforce gtx 650?

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Nvidia gts 450 o am si eu si imi merge orice joc la HIGH este foarte buna, Funda?

| MrDude explică (pentru javiga):

Ar merge bf3

| javiga a răspuns (pentru MrDude):

Da, iti merge BF3 pe gts 450 pe medium daca ai un processor mai slab si poti rula sipe high daca ai 4gb ram si un processor decent, funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bani iti poti lua nVIDIA gtx 590 sau gtx 690, dar placa video buna mai este si gtx titan

| CasaLocCo a răspuns:

Saphire Radeon HD 7770, dar ar fi o intrebare:
Buna pentru ce? La ce rezolutie joci daca e pentru gaming si un buget anume.