| anonim_4396 a întrebat:

Sa va zic ceva amuzant. De ceva timp incoace dau pe google la mozilla si tastez o litera oarecare si ma trezesc ca apare la istoric chestii pe care nu le-am cautat niciodata. De exemplu azi tastez R si apare rochii de mireasa. WTF? laughing si in istoric imi apar numai cautarile mele, ce naiba se intampla?laughing

2 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Ala nu e istoricu' tau. Alea sunt cele mai frecvente cautari pe google care incep cu litera respectiva.

| anonim_4396 explică (pentru Osirius):

Nu cred ca ai inteles, pe mozilla imi apare cu rosu ceea ce caut eu pe google, daca ieri am cautat animal si azi tastez A imi da prima animal, dar culmea ca si alea apar cu rosu si nu le-am cautat