| Luke21Rules a întrebat:

Sal TPU acum cateva saptamani am instalat Windows 7 pe pc si am zis sa iau din nou Cs-ul l-am instalat si cand sa intru pe el imi cam merge in reluare dar inainte pe windows xp imi mergea perfect cred ca este problema ca e setat pe Software mode pe windows xp era pe OpenGl ma puteti ajuta? sa il pot pune pe OpenGl ca imi da o eroare cand intru pe OpenGl deci plzzz HELP MEpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta pe net driverul placii video. Cel de pe CD se poate sa fie foarte vechi.

| Luke21Rules explică (pentru Salontanul):

Poti sa imi dai si mie situl de unde sa il downloadez ca nu ma prea pricep plzz

| Salontanul a răspuns (pentru Luke21Rules):

Pai daca nu i-ai scris denumirea eu de unde sa stiu?!

| Luke21Rules explică (pentru Salontanul):

Numai ca am gasit oricum ai fundahappy

| Salontanul a răspuns (pentru Luke21Rules):

Multumesc!