| An0Nim473284 a întrebat:

Cine se pricepe la Cs 1.6? Mi-am instalat astazi Win7 si am o problema cand vreau sa rulez cs1.6. Intru in joc si cand vreau sa setez pe OpenGL nu se aplica comanda mi se inchide jocul si ma pune sa il rulez in software mode. Ceva sfaturi? Eventual sa intre cineva cu teamviewer daca ma poate ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nick2012 a răspuns:

Bună! un prieten de-al meu a avut aceaşi problemă i-am spus că nu merge OpenGL pe win.7 doar pe diferite win.
Baftă! fundă plzzzz puppy dog eyes