| radu1234567890 a întrebat:

SAll! acum mai nou mi-am luat si eu cs nVIDIA. de deimineata cand l-am descarcat si l-am instalat mi-a mers bine, dar cand am venit de la scoala si am intrat pe cs nu mai aveam meniul din colt stanga si era schimbata rezolutia.am selectat din sageti meniul de setari mai pe bajbaite si am umblat la lucrurile de imagine. am rezolvat totul in afara de maniu care nici la ora actuala nu apare. vreau sa precizez ca meniul este tot acolo dar nu apare.

1 răspuns:
| Anonimus11223344 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, dezinstaleazal si mai instaleaza-l 1 data