| DanySM a întrebat:

Sall all. Am o Problema.Mi-am instalat metin2 ro azi si cand dau la incepe joc imi scrie HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR.
Ajutati-ma va rog.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| GodLight a răspuns:

Cred ca ai vreun hack in pc, deea nu-ti merge si mie mi-a dat aceeasi eroare.Cauta hack-ul si dezactiveaza-l asa o sa-ti mearga.

| DanySM explică (pentru GodLight):

Nu am nici un hack.Cand am avut win7 mergea dar acuma mi-am pus xp si nu mai merge!
Nu intelege de tot imi scrie porcaria aia...

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Normal aceasta eroare o da daca ai folosit vreun hack.
Salut!

| DanySM explică:

Problema asta o am doar pe windows xp pe 7 si pe vista nu am probleme de genul asta!