| zooyork a întrebat:

Buna ziua TPU! Am instalat Metin2.ro de curand, si dupe ce s-a instalat s-a oprit la 2 liniute la hackshield. Dupa 10 minute imi apare HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR. FUNDA!

8 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

Ai hack! ai hack! ai hack! ai hack! sterge hacurile si pe urma dezinstall mt si il instali din nou mt-ul big grin

| LuffySecondGear a răspuns:

Poate pentru ca ai hack metin2 sau incearca ca in video asta :
http://www.youtube.com/watch?v=mC5ryUUjKYo! noroc

| zooyork explică (pentru LuffySecondGear):

Nu imi merge nici cu hackshield delete din filmulet!

| CristiN07 a răspuns:

Ai PCul praf vrza de **** de pisat si nici nu stiu cum sai mai spun

| zooyork explică (pentru CristiN07):

Bai frate am pc-u bun daca vr sa stii, am i3, 4 gb ram.Te bagi degeaba in seama!

| CristiN07 a răspuns (pentru zooyork):

Da... e bun... de aia iti da eroare ca e pc-ul prea "bun" ( praff.) laughinglaughing

| zooyork explică (pentru CristiN07):

Vb serios man.Si eroare nu e de la pc e ceva cu hackshield-u.

| CristiN07 a răspuns (pentru zooyork):

Na scuze atunci... dar nu trebuia sa te aprinzi asa. happy