| andii4 a întrebat:

Sall, mi-am dezinstalat Star wars the force unleashed 2 si cand vreau sa il instalez din nou imi zice ca e deja instalat, ajutati-ma.

P.S. am sters orice urma si fisier al jocului

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

Vezi in registre daca a mai ramas ceva. Poate ai sters decat folder-ul. Daca ai dat uninstall din Control Panel, ti-a mai ramas poate in My Documents un folder. Daca nu, cauta dupa cheia : HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE. Mai departe vezi tu, nu am jucat, nu am acest joc in calculator ca sa-ti zic exact pas cu pas. Daca nici asta nu te-a ajutat cauta/intreaba pe forumul lor, dar in engleza. SUCCES!