| XtReMeX4You a întrebat:

Am o problema cu Star Wars The Force Unleashed 2.
I-am dat install iar el l-a bagat intr-o partitie care nu avea suficienta memorie.Am incercat sa-i dau uninstal si nu mergea, am dat din Control Panel si a disparut instalu.
Dupa ce vroiam sa-l instalez din nou imi zice ca jocul este deja instalat, iar eu nu-l mai am in calculator.
Am incercat si Revo Uninstaler si CCleaner dar degeaba...
Care stie dau Funda...

Răspuns Câştigător
| catosp a răspuns:

Incearca IOBIT Unistaller, are force unistall si il sterge si din registri, e gratis.

2 răspunsuri:
| XtReMeX4You explică:

Nu merge pentru ca nu il gasesc in calculator...
Nici resturi nimic.
Are un fisier.dll care daca as putea sa-l pornesc as fi putut sa instalez jocul...
Dar nu ma lasa cu Setup.exe deoarece e deja instalat...

| XtReMeX4You explică:

Am gasit cum...
L-am sters din registru manualwinking
"catosp" mi-a dat ideea!