| Cristi_6252 a întrebat:

Am sters folderul de la Star Wars The Force Unleashed si cand dau sa il instalez din nou imi zice ca este deja instalat. Ce pot face? Am cautat in tot Windowsul

5 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Du-te in Control Panel->Programs and Features(Win7)si cauta Star Wars:The Force Unleashed(de la Aspyr).
P. S:Stiu pe de rost fiindca l-am sters de vreo 5 ori pana l-am terminat(Acuma trebuie sa vin partea a 2-a pe 26 URa)

| VadMelodii a răspuns:

Da...trebuia dezinstalat din add or remove programs.incearca sa il stergi de acolo si instaleaza-l din nou!
www.swromania.forummotion.com fa-ti cont daca iti place star wars

| VadMelodii a răspuns:

O da! abia astept Star Wars TFU 2! ati vazut gameplay pe youtube? este super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ustura ochiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal si mie imi zice asa si nu il am nici in add and remove ni in calculator si nu stiu ce sa fac

Întrebări recente