| EverthingIsPermited a întrebat:

Sall TPU, vreau sa imi instalez jocul Star wars The Force unleashed 2. Am montat imaginea vrtuala dau run launcher. exe si in loc de Install imi scrie Play(eu nu am jocul instalat si l-am cautat prin control panel si nu este); am dat play si imi scrie Unable to set current working directory to: C:\Program Files\LucasArts\Star Wars The Force Unleashed 2. Ce as putea face ca sa instalez jocul si sa il pot juca?

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Instalezi Glary Utilities ca sa iti curete registrul. Apoi vei putea re-instala jocul.