| VortexUlt21 a întrebat:

Sall Tp am bagat windows 7 ultimate pe pc si imi da mereu eroarea asta:dumping physical memory to disk.Dau funda +vot cui imi spune cum sa rezolv eroarea asta.
Cat mai repede va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o eroare sua mai multe.Trebuie sa cureti registri.Descarca un cleaner si curata tot calculatorul.Eu folosesc advanced systemcare si mai am si cleaner portable. Uite un link in care poti rezolva aceasta problema. E in engleza dar pricepi tu. http://www.youtube.com/watch?v=oK53ckGLz5o

| VortexUlt21 explică (pentru anonim_4396):

Bv boss programul tau e bun cred ca mia rezolvat problema ai funda si vot

| anonim_4396 a răspuns (pentru VortexUlt21):

In sfarsit, mi-a parut comentariul tau.Da, e un program bun, eu scanez cu el si apoi cu cleaner portable.Mai am si superantyspyware.E foarte bun, detecteaza ceea ce nod 32, nu poate.O seara buna si multumesc de vot.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit ca am un raspuns castigator si aici nu vad nici fundita, nici ce ai comentat apoi, tu vezi? E vreo problema cred. Pfff

| VortexUlt21 explică (pentru anonim_4396):

Eu vad e de la tine cred.

| VortexUlt21 explică:

Am descarcat driver booster dar nu a facut nimic. voi incerca si programul tau.Nuti voi da funda inca sa vad ce scriu si ceilalti.