| xDarKy a întrebat:

Am facut si eu un server de metin2 privat,am facut tot am tradus,am facut GM, am urmat instructiunile de la tutoriale si la mine merge sa ma loghez dar la alti playeri nu merge de ce am activat si port map scrie Server Indisponibil. Plzz ajutor ca m-am chinuit degeaba.

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Trebuie să ai xampp instalat si trebuie sa bifezi nişte chestii acolo(cauţi pe net un tutorial dacă nu ştii). Fără xampp nu merge să se logheze alţii.

| xDarKy explică (pentru oOSaritaOo):

Imi dai un link cu un tutorial

| xDarKy explică (pentru oOSaritaOo):

Imi dai te rog si un link cu un tutorial!

| oOSaritaOo a răspuns (pentru xDarKy):

Îmi pare rău, nu am timp să caut acum, dar poţi căuta şi tu pe youtube, scrii acolo ''cum instalez xampp'' şi îţi dă.
P.S. dacă reuşeşti să-l faci pune situ cu metinu', să intru şi eu.smug

5 răspunsuri:
| Bughyest a răspuns:

Sau daca ai xampp instalat dai 1 reboot

| xDarKy explică:

Ok