| AnonimEsteEu a întrebat:

Am o placa video pc express 256MB DDR2 64Bit Galax si cand intru pe pc merge cat merge si se blocheaza. Cateodata cand dau restatr se blocheaza pe datele placii video si trebuie restartat. Cam ce spuneti car putea avea? Si unde as putea-o repara.

4 răspunsuri:
| AnonimEsteEu explică:

Am rezolvate pana la urma. Am schimbat sursa si o mers ca uns.

| dragos2003 a răspuns:

Salut du-te cauta pe cineva care se pricepe sa reformateza pc-ul sau sa schimbe windows. Funda?

| AnonimEsteEu explică (pentru dragos2003):

Nu cred ca are treaba cu windowsu (am schimbat de 3 ori windowsu).

| dragos2003 a răspuns (pentru AnonimEsteEu):

Cumparati alt pc mai scump si mai bun