| RedOrigins a întrebat:

am o problema la cs go l-am sters si cand dau sa il descarc iar imi da urmatoarea eroare
A aparut o eroare la actualizarea Counter-Strike : Global Offensive ( eroare scriere pe disk )

6 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Vezi daca s-a sters intreg folderul unde a fost instalat initial cs

| RedOrigins explică (pentru Robert2580):

Unde gasesc folderu
?

| Robert2580 a răspuns (pentru RedOrigins):

C:\Program Files\Steam (x86)\SteamApps\Common aici ar trebui sa fie!

| RedOrigins explică (pentru Robert2580):

Am gasit nu era sters, l-am sters acum si acu pun la descarcat cs go daca merge ai funda

| RedOrigins explică (pentru RedOrigins):

Tot asa face man nu stiu de ce cine ma ajuta sa rezolv problema are funda

| Robert2580 a răspuns (pentru RedOrigins):

Ba da-mi add pe skype robert. talpan si ma uit sa vad daca te pot ajuta