| Kresuss a întrebat:

Sall.Tpu. Am si eu o problema cu Minecraftul...Cand intru in el imi da aceasta eraoare :Error Could not create the Java Virtual Machine, Error :A fatal exception has occured, Program Will Exit. crying(( CE ARE? CE TREBUIE SA FAC? DC Nu Merge? DAU FUNDA CINE IMI ZICE SI IMI EXPLICA!

1 răspuns:
| paineptmine a răspuns:

Salut! Iti recomand eu ceva cum il repari prin 3 pasi simpli dai proprieties la minecraft.exe si caut undeva unde sa scrie compatibility run in 640 x 480 tutrebuie sa bifezi casuta aia si gata