| Ripqer a întrebat:

ce parere ati avea despre un Assassin's Creed in Romania adica actiunea sa se desasoare in Romania pentru ca mi-ar Place sa vad un Assassin's creed in Transilvania si sa il asasinam pe Vlad Tepes (e doar o intrebare conversationala)

8 răspunsuri:
| AnduZisAlexandru a răspuns:

Eu sunt sigur ca ar fi un scenariu nemaipomenit happy. Daca s-ar accepta asta ar fi chiar tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il asasinam pe Basescu laughing

| Ripqer explică (pentru anonim_4396):

Lasa ca ala e mai nemuritor dct Dracula'

| Teardrop a răspuns:

De ce ai vrea să-l asasinezi pe Vlad Ţepeş?-.-

| Ripqer explică (pentru Teardrop):

De al dracu' şi de ambitios, mai zi ceva! laughing

| SiLaS a răspuns:

Nu cred ca va accepta cineva sad

| GinGinHan a răspuns:

Este posibil ca in viitorul nu foarte indepartat sa se intample si asa ceva, pentru ca transilvania este un loc cu o istorie si o cultura vasta, ceea ce cauta si ubisoft.
Toate locatiile in care s-au petrecut intamplarile din assasin's creed au avut o istorie si o cultura foarte vasta... faza cu Vlad tepes nu-s daca o sa fie, dar un assasin's creed in transulvania... este foarte posibil.

| DragosRomanu a răspuns:

Da ar fi super.Dar nu o sa se intample