| TheKillerOfKillers a întrebat:

Dati-mi si mie un metin PvP sau PvP-PvM dar sa te dea level mai mare de ex 35 si maxim sa fie 99 sau 105. Sa fie classic adica sirius si pose sa fie maxime sau arma/armura beta sa fie maxima.

Răspuns Câştigător
| userunu1 a răspuns:

Daca vrei poti sa incerci metin2 epical lvl maxim ii 127 cresti foarte usor sau metin2 ower power ii un site clasic lvl maxim 99. Funda?

| TheKillerOfKillers explică (pentru userunu1):

Poti sa imi dai site-ul de la ower power?

| userunu1 a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Scuze numa acum am vazut ca s-a inchis serveru da iti dau site'ul www.metin2op.ro poate o sa se redeschida

| TheKillerOfKillers explică (pentru userunu1):

Da-mi altul ca metin2 epical l-am jucat!

| userunu1 a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Metin2 sunset, metin2 tim, metin2 earth