| xAgGgResyVu a întrebat:

dati-mi si mie un site de unde pot descarca jocuri faine

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu avem voie sa distribuim pirateria aici, citeste regulamentul.

| Vidacu69 a răspuns (pentru mgtow):

Nu este o piraterie, nu a spus "Dati-mi un site de unde pot downloada jocuri gratis care le gasesc pe steam" sau ceva de genu, omu a cerut un site de unde sa ia jocuri sa se joace big grin

| mgtow a răspuns (pentru Vidacu69):

Se includ cele pirateate, nu a zis un site cu jocuri legale pentru a descarca.

| Vidacu69 a răspuns (pentru mgtow):

Aici ai dreptate, dar oricum nu i-am dat un site care are jocuri piratate, bafta!

| Vidacu69 a răspuns:

Http://jocuri20.com/ Mie mi se pare destul de reusit, FUNDA? Bafta :D