| Robert_Fabian_2003 a întrebat:

mi-ar merge Outlast1 pe un laptop cu placa video de 1600MB 4GB Ram si procesor Intel Pentium de 2, 4 GHz?

3 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Outlast Minimum Requirements
CPU: 2.2 GHz Dual Core CPU
RAM: 2 GB
OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 - x64 bits* (* fara 32 bit)
Video Card: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 38xx series
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 5 GB

Ar putea sa-ti mearga in 40-50 fps-uri. Insa, ca sa fi sigur, intra in start si cauta "dxdiag" si fa poze la dxdiag [acolo vedem numele procesorului [fix], placa video, etc]

| elvisel a răspuns:

Cantitatea de vram a unei placi grafice nu reflecta si performanta acesteia.Ca sa poti juca jocul iti trebuie cel putin o placa grafica de la GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 38xx in sus.

| Bogddann a răspuns:

Salut, daca poti sa imi dai cu exactitate numele placii si al procesorului, si o sa iti spun exact happy